KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15597354
*
nr 1559 7354
Oljemålning
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 20:10:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/8 22:25:40
1
700 kr
28/8 19:49:26
2
Vinnande bud
28/8 19:54:34
3
900 kr
28/8 19:54:34
2
1.000 kr (Budbetjänt)
28/8 19:58:44
3
1.100 kr
28/8 19:58:44
2
1.200 kr (Budbetjänt)
28/8 20:01:52
3
1.300 kr
28/8 20:01:52
2
1.400 kr (Budbetjänt)
28/8 20:05:42
3
1.500 kr
28/8 20:05:42
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars frick olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:23
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1559 7354
Oljemålning
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/8 22:25:40 | 1 | 700 kr |
28/8 19:49:26 | 2 | Vinnande bud |
28/8 19:54:34 | 3 | 900 kr |
28/8 19:54:34 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
28/8 19:58:44 | 3 | 1.100 kr |
28/8 19:58:44 | 2 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
28/8 20:01:52 | 3 | 1.300 kr |
28/8 20:01:52 | 2 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
28/8 20:05:42 | 3 | 1.500 kr |
28/8 20:05:42 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lars frick olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
2147 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:37
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:23